Pyrkon 2023 - Relacja z perspektywy naklejki
Pyrkon2023-relacja-podsumowanie-opinia

Pyrkon 2023 - Relacja z perspektywy naklejki

Miniony weekend miał piwa i Cosplayu -   Miałem przyjemność rozdawać naklejki wodoodporne uczestnikom i sprawdzać ich reakcje. Byłem tam, w sercu tego popkulturowego raju, zwanego Pyrkonem 2023. Targi Poznańskie, które od lat są domem dla fantastyki, na trzy dni przemieniły się w moje królestwo z którego nie chciałem wychodzić. 

Na te imprezę przygotowałem się wyjątkowo. W roli ambasadora mojej firmy Sticky, zaopatrzony w logo firmowe naklejki, zamierzałem dodać tętniącej energii, popkulturowej atmosferze Pyrkonu jeszcze więcej barw.

pytkon2023-naklejkinawydarzenia-relacja-opinie

Fantastyka, cosplayerzy koncerty walki  i... naklejki!

Uważnie obserwując tłum fanów fantastyki, dostrzegałem twarze zarówno znane, jak i nowe. Kiedy tylko zauważałem osobę w wyjątkowo udanym przebraniu, podchodziłem by zrobić sobie zdjęcie oraz rozdać naklejkę z logiem. Wszakże, co może być lepszym prezentem dla cosplayera niż personalizowany gadżet?

Spotkałem wiele postaci - od bohaterów znanych z popularnych gier i filmów, po postacie z komiksów. Przez te trzy dni, wcielałem się w rolę postaci którą sam stworzyłem czyli PROJEKT AI , co tylko zwiększało moją radość z uczestnictwa w tym wydarzeniu. Jak zawsze, Maskarada - zawody na najlepszy strój fantastycznej postaci - przyciągała ogromne tłumy. To tutaj miałem okazję podzielić się moimi naklejkami z najbardziej zdeterminowanymi i kreatywnymi cosplayerami.

Naklejki-na-pyrkon2023-festivalfantasy

Moje naklejki w świecie fantasy i gier komputerowych

Pyrkon to nie tylko miejsce spotkań z innymi fanami popkultury, ale także z gwiazdami. Właśnie dlatego postanowiłem przekazać trochę mojej naklejkowej magii tym znakomitym postaciom. Podczas paneli i spotkań autorskich, gdzie na swoich fanów czekali polscy i zagraniczni pisarze, jak Robert M. Wegner, Rafał Kosik, Andrzej Pilipiuk, czy amerykański twórca komiksów, Bob Layton, rozdawałem swoje naklejki. Wielu z nich z zaskoczeniem przyjmowało mój mały prezent, a ich uśmiechy były dla mnie największą nagrodą.

Podsumowanie wydarzenia 

Podsumowując, Pyrkon 2023 był niesamowitym doświadczeniem i niezapomnianą przygodą. Trzy dni pełne fantastycznej energii, kreatywności, a przede wszystkim ludzi, którzy wspólnie tworzyli ten magiczny klimat.

Bycie ambasadorem naklejek podczas tak dużej imprezy okazało się niezwykle interesującym doświadczeniem. Naklejki, które rozdawałem, przyniosły wiele uśmiechu i radości - zarówno dla mnie, jak i dla tych, którzy je otrzymywali. Były one nie tylko symbolem mojej firmy, ale także przypomnieniem o tych niesamowitych dniach.

Warto zauważyć, że każda naklejka, którą rozdałem, była drobną częścią większej historii. Była znakiem spotkań, rozmów i wspólnych doświadczeń. Każda z nich reprezentowała małą część Pyrkonu 2023, tworząc w ten sposób unikalną pamiątkę tego eventu.

Spotkania z cosplayerami, uczestnictwo w panelach i dyskusjach, a przede wszystkim możliwość dzielenia się moją pasją do naklejek - to wszystko zdecydowanie uczyniło Pyrkon 2023 wydarzeniem, które na długo zapadnie mi w pamięć. Wszystkie te chwile, twarze i historie, które miały miejsce podczas festiwalu, pozostaną ze mną na zawsze.

Pyrkon 2023 przypomniał mi, jak ważne jest spotkanie z innymi, wymiana doświadczeń i tworzenie nowych przyjaźni. Te trzy dni były dowodem na to, jak wspaniałe rzeczy mogą się wydarzyć, gdy pasja, kreatywność i otwartość na innych spotykają się w jednym miejscu.

Nie mogę doczekać się, co przyniesie Pyrkon 2024!

Pytkon-naklejki-diablo4

There are no comments. Be the first and comment on the post!

Leave a comment

Please note, comments need to be approved before they are published.