Co grozi za przyklejanie karnego k*tasa?
Co grozi za przyklejanie karnego k*tasa?

Czy naklejanie naklejek jest karalne? 

Nie da się przeoczyć, że na polskich ulicach jest coraz więcej kierowców. Skutkiem tego jesteśmy nagminnie świadkami sytuacji, w których znalezienie miejsca parkingowego graniczy z cudem w godzinach korków ulicznych.,,Sprytni” kierowcy często wpadają na niebanalny pomysł parkowania na chodnikach, miejscach dla inwalidów, przejściach dla pieszych i bramach, co powoduje utrudnienie swobodnego przejścia, przejazdu i parkowania. Chamskie zachowania kierowców wzbudza coraz większą irytację. Jak sobie z tym radzić?

Naklejki karne za złe parkowanie

Poirytowani kierowcy szukają pomysłów jak utrzeć nosa właścicielom samochodów, którzy nie potrafią parkować. W sklepach internetowych i na portalach aukcyjnych pojawiła się ciekawa inicjatywa naklejek karnych na auto z motywem śmiesznych napisów, które mają formę nauczki dla źle parkujących kierowców. Samoprzylepne naklejki karne można umieszczać na każdej części samochodu: na przedniej szybie, lusterku samochodowym, tylnej karoserii czy też felgach. Nabywcy naklejek karnych wymyślają coraz więcej kreatywnych sposobów na miejsce ich naklejenia. Ale czy umieszczanie naklejek karnych na czyimś aucie nie jest przypadkiem karalne? Sprawdźmy to!

karnekutasy

Co grozi za naklejenie karnego k*tasa?

Wymierzanie samodzielnie sprawiedliwości może nas sporo kosztować. Wystarczy tylko, że właściciel samochodu zadzwoni po odpowiednie służby i zgłosi umieszczenie na cudzym mieniu niepożądanych rysunków czy znaków. Wtedy osobie, która zdecydowała się na ukaranie chamskiego kierowcy grozi grzywna. Szczególnie jeśli decydujemy się na naklejki, które rzeczywiście mogą uszkodzić czyjąś własność. Naklejki papierowe są w tym przypadku wręcz niewskazane - zostawiają ślady, zadziery, które mogą uszkodzić podłoże podczas odklejania. Producenci naklejek samoprzylepnych wychodzą w tej sytuacji z bardziej bezpieczną inicjatywą.

There are no comments. Be the first and comment on the post!

Leave a comment

Please note, comments need to be approved before they are published.