Gdzie kupić karne naklejki?
Gdzie kupić karne naklejki?

Gdzie kupić karne naklejki?

Nieprawidłowe parkowanie jest standardem ulic naszego kraju. Istnieje wiele kreatywnych sposobów jak dać nauczkę osobie, która źle zaparkowała. Obecnie najbardziej popularną metodą na zwalczanie złego parkowania jest zabawa w formie naklejania karnego k*tasa. Naklejki karne to przede wszystkim forma zabawy, psikus, który nie ma na celu nikogo obrazić, ani zniszczyć czyjegoś mienia. Ale czy wiesz jakie naklejki wybrać aby nie wyrządzić żadnej szkody? Przeczytaj poniższy artykuł!

Jakie wlepki karne wybrać?

Jeśli interesujesz się naklejkami, które nie wyrządzają szkód zdecyduj się na nalepki karne samoprzylepne, ponieważ odchodzą w całości z powierzchni samochodu i nie zostawiają po sobie śladów. Wybór naklejek foliowych zapewni Ci większe bezpieczeństwo, że nie uszkodzisz czyjegoś auta.

 

 

Naklejki papierowe - czy warto?

Naklejki zrobione z papieru charakteryzują się niską odpornością na warunki atmosferyczne - stąd też ich niska cena. Wlepki papierowe pozostawiają po sobie nieestetyczne zadziery, które mogą spowodować uszkodzenie samochodu. Wybór naklejek karnych w wersji papierowej zwiększa szansę na uszkodzenie czyjegoś mienia, a co za tym idzie zgłoszenia sprawy do służb miejskich. 

Wzory naklejek karnych do wyboru

Decydując się na zakup karnego k*tasa zastanów się nad wyborem ich wzoru, niektóre napisy na naklejkach mogą kogoś urazić. Istnieje wiele wariantów karnych wlepek, które nie są wulgarne. Są to między innymi: karny jednorożec, karny kot, karny baran czy osioł. Wybierając wzór wulgarny jest większa szansa na to, że ktoś poczuje się dotkliwie urażony, co spowoduje zgłoszenie sprawy do służb miejskich.

There are no comments. Be the first and comment on the post!

Leave a comment

Please note, comments need to be approved before they are published.